Na stanie

Sprinter 350 SL 1000 ml Target

91,00 

  • Skutecznie zwalcza chwasty do korzenia
  • Działa również na skrzyp polny
  • Opakowanie na 2000 m2

Na stanie

Zwrot:
30 dni
Bezpieczne płatności
Kurier (przedpłata) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Kurier (płatność przy odbiorze) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Odbiór osobisty - bezpłatnie
Centrum Ogrodnicze "Ogrodnik"

Więcej informacji

Opis

Sprinter to preparat w formie koncentratu do zwalczania chwastów jedno i dwuliściennych takich jak skrzyp polny, perz właściwy, chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, wiechlina roczna, bodziszek drobny, mniszek pospolity, powój polny, rdest ptasi, ślaz zaniedbany, wierzbownica gruczołowata.

Środek powstał na bazie dwóch substancji aktywnych. Przemieszcza się po roślinie i dociera do części podziemnej powodując zahamowanie wzrostu i rozwoju, a następnie zamieranie chwastów.

Stosowanie:

Preparat należy rozcieńczyć z wodą w dawce 50-80 ml na 3 litry wody. 3 litry roztworu wystarczają na ok. 100 m2. Stosować jako oprysk.

Preparatu nie należy stosować do ochrony trawnika. Należy unikać jego kontaktu z innymi roślinami, ponieważ może spowodować ich zamarcie.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowanie bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać ulotkę informacyjną. Środki ochrony roślin mogą nabywać tylko osoby pełnoletnie lub posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Informacje dodatkowe

Waga 1,25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sprinter 350 SL 1000 ml Target”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - Centrum Ogrodnicze OGRODNIK
cartphone-handsetmagnifiercrosschevron-down