Robot koszący FR4000 FJDynamics

14999,00 

  • Brak przewodów obwodowych
  • Powierzchnia koszenia do 4000 m2
  • Automatyczne unikanie przeszkód i ładowanie
  • Sterowany przez aplikacje

Zwrot:
30 dni
Bezpieczne płatności
Kurier (przedpłata) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Kurier (płatność przy odbiorze) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Odbiór osobisty - bezpłatnie
Centrum Ogrodnicze "Ogrodnik"

Więcej informacji

Opis

Robot koszący FR4000 FJDynamics

Robot koszący FR4000 firmy FJDynamics to innowacyjny sprzęt, pozwalający uzyskać nam idealny trawnik bez używania sprzętów manualnych oraz instalacji kabli ograniczających. Nadaje się idealnie na trawniki do 4000 m2, gdzie możemy zawrzeć wiele stref koszenia. Robot jest bardzo szybki w konfiguracji, która odbywa się za pomocą prostej w obsłudze aplikacji na urządzenia mobilne. Jego dużą zaletą jest automatyczne unikanie przeszkód oraz ładowanie, co zdecydowanie zwiększa wydajność koszenia. Warto również zaznaczyć, że robot jest wodoodporny, także nie straszne są mu deszcze, a także bez problemu pokonuje nachylenia do 33 stopni. Cały system poruszania się robota bazuje na wykorzystaniu kamer oraz satelit, by uzyskać idealną precyzje i przede wszystkim zlikwidować proces wykładania kabli ograniczających.

Sterowanie tej kosiarki jest bardzo intuicyjne i odbywa się za pomocą aplikacji. Można w niej ustawić m.in. strefy, godziny czy dni pracy. Robot posiada wiele trybów koszenia a także regulację wysokości noży. Szerokość koszenia to 25,5 cm, co pozwala na wydajną pracę tą nie za wielką, zgrabną kosiarką. Aplikacja daje nam możliwość wyłączenia również poszczególnych stref, co pozwala nam dopasować proces koszenia idealnie do potrzeb danego dnia.

Przemysłowa technologia RTK WiFi Bluetooth pozwala uzyskać dokładność do 1 cm, cięcie do krawędzi, tryb sieciowy oraz radiowy na zasięgu co najmniej 1 km, przy tym będąc bez opłat za transfer danych. Robot koszący FR4000 rozpoznaje i unika rzeszkody dzięki kamerze stereo oraz RGB, która automatycznie rozpoznaje krawędzie trawnika. Posiada on również przedni zderzak, a także system wizyjny SVS. Dzięki wszystkim tym funkcjom kosiarka firmy FJDynamics jest precyzyjna nawet jeśli sygnał RTK jest słaby.

Kosiarka automatyczna FJDynamics posiada napęd na tylne koła, a takżę antene RTK. Jego czas ładowania wynosi 120 min, a czas koszenia 180 minut. Szczelność tej maszyny to klasa IPX5. Wymiary kosiarki wynoszą 645 x 444 x 420 mm. Posiada ona również indywidualny PIN, alarm, a co najważniejsze system antykradzieżowy. Robot wyposażony jest w Tracker GPS, czujnik wychylenia oraz podnoszenia, a także na bieżąco wysyła powiadomienia z aplikacji. Dodatkową zaletą stacji dokującej jest zamontowany daszek, który zapobiega m. in. nagrzewaniu się kosiarki podczas ładowania. Najważniejszym aspektem jest gwarancja oraz możliwość serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

W skład zestawu robota wchodzą:

  • robot koszący FJD FR4000
  • Stacja dokująca z daszkiem + zasilacz
  • Nadajnik RTK z mocowaniem
  • Zapasowy komplet ostrzy
  • Zestaw kluczy
  • Instrukcja obsługi

Czas wysyłki dla robota FR4000 FJD wynosi 7-14 dni roboczych.

 

Informacje dodatkowe

Waga 25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Robot koszący FR4000 FJDynamics”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - Centrum Ogrodnicze OGRODNIK
cartphone-handsetmagnifiercrosschevron-down