Brak w magazynie

Agrocover Spray 1000 ml Target

27,00 

  • Skutecznie zwalcza szkodniki
  • Gotowy do użycia
  • Naturalny i bezpieczny

Brak w magazynie

Zwrot:
30 dni
Bezpieczne płatności
Kurier (przedpłata) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Kurier (płatność przy odbiorze) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Odbiór osobisty - bezpłatnie
Centrum Ogrodnicze "Ogrodnik"

Więcej informacji

Opis

Agrocover to naturalny środek owadobójczy, który jest gotowy do użycia i bardzo skuteczny w zwalczaniu większości szkodników. Nie ma okresu karencji, więc można go używać kiedy tylko jest potrzebny, nawet przed zbiorami owoców. To sprawia, że jest to idealny produkt do zastosowań w zwalczaniu szkodników na dużą skalę, ponieważ nie trzeba czekać przed użyciem. Idealnie nadaje się do wszystkich roślin. Produkt zawiera naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny do stosowania w otoczeniu ludzi, zwierząt i środowiska. Regularne stosowanie preparatu pozwala ograniczyć występowanie szkodników i nie powoduje powstawania szkodników odpornych. Preparat powinien być stosowany systematycznie co 7-10 dni. Środek owadobójczy Agrocover to łatwe w użyciu rozwiązanie, które pomoże utrzymać Twój dom i ogród wolny od szkodliwych szkodników.

Stosowanie:

Należy dokładnie popryskać cieczą roślinę, szczególnie spodnią część liści. Może być stosowany w domach, na balkonach czy w ogrodzie. Produkt nie jest szkodliwy dla pszczół, więc może być stosowany w całym okresie wegetacji. Nie posiada okresu karencji.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowanie bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać ulotkę informacyjną. Środki ochrony roślin mogą nabywać tylko osoby pełnoletnie lub posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Agrocover Spray 1000 ml Target”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - Centrum Ogrodnicze OGRODNIK
cartphone-handsetmagnifiercrosschevron-down