Na stanie

Agricolle 750 ml na choroby grzybowe Target

19,80 

  • Naturalny i bezpieczny
  • Gotowy do użycia
  • Skutecznie zwalcza choroby grzybowe

Na stanie

Zwrot:
30 dni
Bezpieczne płatności
Kurier (przedpłata) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Kurier (płatność przy odbiorze) - bezpłatnie
Czas dostawy: 1 - 3 dni robocze
Odbiór osobisty - bezpłatnie
Centrum Ogrodnicze "Ogrodnik"

Więcej informacji

Opis

Agricolle Target to skuteczny i naturalny środek, który zwalcza choroby grzybowe. Nie posiada okresu karencji. Można go stosować zarówno w domu, na balkonie jak i w ogrodzie, dzięki czemu jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem w walce z chorobami grzybowymi. Produkt ten składa się z naturalnych substancji, więc nie stanowi żadnego zagrożenia dla ludzi i zwierząt. Dzięki swojej skuteczności i łatwej w użyciu formie, jest idealnym produktem, który uchroni Twoje rośliny przed chorobami i zapewni im zdrowie.

Stosowanie:

Preparat jest gotowy do użycia. Należy bardzo dokładnie spryskać roślinę, szczególnie od spodu, omijając płatki kwiatowe. W przypadku występowania choroby należy powtórzyć oprysk kilka razy co parę dni. W celu zapobiegawczym nie stosować częściej niż raz w tygodniu. Jest bezpieczny dla pszczół.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowanie bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać ulotkę informacyjną. Środki ochrony roślin mogą nabywać tylko osoby pełnoletnie lub posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Informacje dodatkowe

Waga 0,8 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Agricolle 750 ml na choroby grzybowe Target”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - Centrum Ogrodnicze OGRODNIK
cartphone-handsetmagnifiercrosschevron-down